Йосипівська початкова школа Бурислівської селищної ради

До відома батьків та учнів школи!

Особливості проведення Дня Знань та нового 2020-2021 навчального року

1.  День Знань і початок нового навчального року будуть проходити у новому форматі. Лінійки не буде, а буде зустріч вчителя і учнів, на дистанції від інших класів.

2.  Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів та інших осіб, які не є учасниками освітнього процесу з початком навчального року суворо заборонено.

3.  В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи, обов’язково в захисних масках.

4.  При вході в школу, або в класі обробляти руки антисептиком.

5.  Під час перерв всі учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок має відбуватися кожні три години. Тому запасайтеся масками, антисептиками, рукавичками! Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов’язково мати герметичний пакетик (zip-пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розмістять спеціальні урни.

6.  Вчителям, персоналу та учням щоранку будуть проводити температурний скринінг. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров’я класного керівника або вчителя-предметника, у якого урок.

7.  Ви, як батьки, зі свого боку: перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини, оцініть стан здоров’я дитини. Ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежитем та кашлем. Тобто, будь-які ознаки ОРВІ і ви маєте залишити дитину вдома!!!

Пам’ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров’я дитини.

8.  Кожен клас навчатиметься в своєму окремому кабінеті, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети. Рух по приміщеннях ліцею та вхід-вихід в приміщення здійснюватимуться за визначеними маршрутами.

9.  Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожен учень обов’язково має бути зі своєю пляшечкою води.