Йосипівська початкова школа Бурислівської селищної ради

В нашій початковій школі функціонує 4 класи, де  навчається 30 дітей.

Наша мета

• виховувати любов і повагу до української мови
  • вивчати і розвивати українську мову: усну та писемну
  • вивчати українську історію
  • плекати українські звичаї та традиції
  • розвивати християнські  цінності
  • дати учням можливість познайомитися з новими друзями в українському довкіллі
Батьківський комітет співпрацює з вчителями, приймає активну участь у житті закладу, підтримує шкільні проекти.

Заняття проходять у прекрасних  просторих    кабінетах. Поблизу школи, розташований спортивний майданчик, що є осередком дитячих ігор  та спортивних змагань.
         Вчителі широко використовують новітні мультимедійні технології в процесі навчання. Завдяки технологіям діти поринають в безмежний світ знань.
        Сьогодні педагогічний колектив школи  складається з 4 кваліфікованих вчителів.  Це згуртовані, ініціативні, творчі, наполегливі, доброзичливі та щирі  педагоги.
         В школі плідно працює танцювальний гурток «Сонечко».

Вчителі велику увагу приділяють вихованню підростаючого покоління, спільно з батьками організовують пізнавальні екскурсії, проводять заходи, присвячені пам"ятним датам

Традиційно в школі  відзначаються  різноманітні  свята.

Вчителі та учні дбають про естетичне  упорядкування  свого рідного навчального закладу, тому в школі багато мальовничих куточків творчої співпраці учителів, батьків та дітей.
    Тут можна було б поставити крапку, але історія нашої школи на цьому не закінчується, тому що сьогодні її створюють нинішні учні, вчителі і батьки, які своєю працею, своїми справами і вчинками  продовжують  вписувати в шкільний літопис нові славні сторінки.